Dane kontaktowe

Siedziba

Hensfort/ REM II Sp. z o.o.
ul. Nestora 1, 37-700 Przemyśl
(+48) 16 676 04 30
office@hensfort.pl
 

 

Konta bankowe

Nr konta - Bank ING (PLN):
57 1050 1546 1000 0022 5856 2970

Nr konta - Bank ING (EURO):
PL11 1050 1546 1000 0022 6288 4469

NR konta PEKAO SA:
94124025681111001053624672

Produkcja Okien i Drzwi

Hensfort/ REM II Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 1, 37-700 Przemyśl
(+48) 16 62 37 003
(+48) 602 795 559
produkcja@hensfort.pl

Salon sprzedaży Przemyśl

Salon sprzedaży
salon-przemysl@hensfort.com

Dział inwestycji

inwestycje@hensfort.com

Logistyka

Logistics
logistics@hensfort.com

Serwis

Serwis
serwis@hensfort.com

Marketing

Marketing
marketing@hensfort.com

Przygotowanie produkcji PVC

PVC
pvc@hensfort.com

Przygotowanie produkcji aluminium

Aluminium
aluminium@hensfort.com

Dział czeski

Cesko
cesko@hensfort.com

Dział amerykański

USA
usa@hensfort.com

Dział włoski

Italia
italia@hensfort.com

Dział niemiecki

Deutschland
deutschland@hensfort.com

Dział francuski

France
france@hensfort.com

Dział słowacki

Slovensko
slovensko@hensfort.com

Dział ukraiński

Ukraina
ukrainne@hensfort.com

Skontaktuj się z nami