Dane kontaktowe

Siedziba

HENSFORT 
Nestora 1, 37-700 Przemyśl
(+48) 16 676 04 30
office@hensfort.pl

 

Konto bankowe

Numer konta - Bank ING (PLN):
57 1050 1546 1000 0022 5856 2970

Numer konta - Bank ING (EURO):
PL11 1050 1546 1000 0022 6288 4469

Numer konta  PEKAO SA:
94124025681111001053624672

Produkcja

Hensfort/ 
Przemysłowa 1, 37-700 Przemyśl
(+48) 16 62 37 003
(+48) 602 795 559
produkcja@hensfort.pl

Dział polski

Polska
polska@hensfort.com

Logistyka

Logistics
logistics@hensfort.com

Serwis

serwis@hensfort.com

(+48) 725 830 100

Salon sprzedaży Przemyśl

Salon sprzedaży
salon-przemysl@hensfort.com

Marketing

Marketing
marketing@hensfort.com

Przygotowanie produkcji PVC

PVC
pvc@hensfort.com

Przygotowanie produkcji Aluminium

Aluminium
aluminium@hensfort.com

Dział czeski

Czechy
cesko@hensfort.com

Dział amerykański

USA
usa@hensfort.com

Dział włoski

Włochy
italia@hensfort.com

Dział niemiecki

Niemcy
deutschland@hensfort.com

Dział słowacki

Słowacja
slovensko@hensfort.com

Dział francuski

Francja
france@hensfort.com

Dział ukraiński

Ukraina
ukrainne@hensfort.com

Skontaktuj się z nami