Product Manager

HENSFORT - wiodący producent energooszczędnych okien, którego marka obecna jest już w 17 krajach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PRODUCT MANAGER

ZADANIA:

  • Przygotowywanie strategii wdrożenia i rozwoju produktów lub grup produktowych.
  • Stała współpraca z działami produkcji, technologii, sprzedaży i marketingu.
  • Współpraca z kluczowymi partnerami i dostawcami firmy HENSFORT.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Przygotowywanie struktur sprzedaży i marketingu do oferowania nowych produktów.
  • Opracowywanie informacji o charakterze marketingowym dot. nowych produktów.
  • Koordynacja prac związanych z tworzeniem katalogów produktowych.
  • Koordynacja prac związanych z tworzeniem cenników produktów.
  • Analiza konkurencji oraz monitorowanie ofert dostawców.

OCZEKUJEMY:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej.
  • Wiedzy z zakresu metodyki pracy związanej z wdrażaniem nowych produktów.
  • Umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych, sprzedażowych.
  • Skrupulatności, rzetelności i umiejętności pracy w zespole.
  • Wysokiej motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, będącej liderem sprzedaży profili okiennych Inoutic/Deceuninck w Polsce.
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu i realizacji strategii produktowej firmy.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Dodatkowe szkolenia.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca@hensfort.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".